Неділя, 01.08.2010, 08:50

Меню сайту
Розділи новин
Волинські новини [961]
Аналітика [141]
Новини України [623]
Позиція партії [127]
Інтерв'ю [61]
Відео [25]
Привітання [28]
Твоя думка - важлива [7]
Календар новин
«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2010 » Лютий » 3 » «Контрактна армія буде» - десь ми вже це чули
«Контрактна армія буде» - десь ми вже це чули
11:10
Кандидат у президенти Юлія Тимошенко схоже вичерпала усі свої ідеї по завоюванню народної любові. Адже напередодні другого туру прем’єрка не вигадала нічого кращого як наобіцяти українцям те саме що і кілька років тому, йдеться про примарну наразі для нашої країни контрактну армію.

Нагадаємо, під час передвиборчої кампанії 2007 року Тимошенко теж обіцялася, що обов’язковий призов юнаків буде скасований з 1 січня 2008 року. Як бачимо, про обіцяне пані прем’єр вдало забула, чи зробила вигляд, що забула. Так чи інакше, а сподіватися на те, що свою обіцянку Юлія Тимошенко виконає хоча б з другої спроби не варто. Адже ні для кого не секрет, що українська армія сьогодення перебуває у найбільших злиднях з часів незалежності нашої держави. Отож з кого і за який кошт Тимошенко зібралася «ліпити» контрактну армію залишається лишень здогадуватися.

Звісно конкретної дати відміни призову Тимошенко не назвала. Цього разу Юлія Володимирівна обмежилася загальними фразами на кшталт "Контрактна армія буде і строкова служба припиниться одразу після того, як ми з вами завершимо президентські вибори".

Хотілося б повернути літаючу у хмарах Юлію Володимирівну і нагадати про реалії української армії. Державне житло офіцерам уже давно ніхто не дає, тій купці контрактників, що є, платять 700 гривень на місяць, служба у армії сьогодні більш нагадує шкільний урок НВП, де діткам показують макет бойового автомобіля та дають потриматися за автомат, який вже давно не стріляє. То про яку таку контрактну, та ще й професійну армію торочить Юлія Тимошенко? Може актуальніше буде зробити перший кроком і нагодувати голодну армію, а потім запрошувати до контракту?

Категорія: Новини України | Переглядів: 154 | Додав: volynregion | Рейтинг: 0.0/0 |