Неділя, 01.08.2010, 08:50

Меню сайту
Розділи новин
Волинські новини [961]
Аналітика [141]
Новини України [623]
Позиція партії [127]
Інтерв'ю [61]
Відео [25]
Привітання [28]
Твоя думка - важлива [7]
Календар новин
«  Лютий 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2010 » Лютий » 26 » Віктор Янукович офіційно вступив на посаду президента України(ФОТОРЕПОРТАЖ)
Віктор Янукович офіційно вступив на посаду президента України(ФОТОРЕПОРТАЖ)
15:29
У четвер Віктор Янукович офіційно став четвертим президентом України. Найважливіший день в своєму житті Янукович почав із молитви. 
 
Церемонія інавгурації складалася з двох частин – урочистого засідання у Верховній Раді і прийняття Януковичем командування Збройними силами України на ґанку секретаріату президента.
 
О 9 ранку він прибув до Києво-Печерської Лаври, де отримав благословення від московського митрополита Кирила. "У стінах Києво-Печерської лаври, звідки пішла Русь свята ми зараз молилися , щоб Господь благословив ваше сходження у владу президента України", - сказав Кирило під час молебню.
 
Далі події перемістилися до Верховної Ради, де і відбулася урочиста присяга. Станом на 10 годину там зібралися іноземні гості та депутати. Після прийняття присяги Янукович виступив зі зверненням до народу.
 
Заявивши, що виступає за позаблоковий статус країни, він додав: "Будучи мостом між Сходом і Заходом, інтегральною частиною Європи й колишнього СРСР, Україна, у той же час, обере таку зовнішню політику, що дозволить нашій державі одержати максимальний результат від розвитку рівноправних і взаємовигідних відносин з Російською Федерацією, Європейським союзом, США й іншими державами, які впливають на розвиток ситуації у світі”.
 
Після закриття засідання парламену Віктор Янукович як Верховний головнокомандуючий прийняв рапорт від начальника генеральних штабів.





















Категорія: Новини України | Переглядів: 936 | Додав: volynregion | Рейтинг: 0.0/0 |